Pristatymas Lietuvoje

Perkant už 20 eurų ir daugiau pristatymas nemokamas.
Perkant iki 20 eurų pristatymo kaina 3 eurai.

 • Lietuvos paštas

  Prekės siunčiamos Lietuvos paštu registruotomis pirmenybinėmis siuntomis, pristatomos per 5-7 darbo dienas.

 • Kurjerių tarnyba

  Siuntinius kurjeriai pristato kitą darbo dieną po siuntos išsiuntimo. Kurjeris susisieks su jumis ir suderins pristatymo laiką. Į Kuršių Neriją siuntas per kurjerius nepristatome.

 • LP Express terminalai

  LP Express terminalai veikia visą parą. Siuntos į pasirinktą terminalą pristatomos per 24 valandas. Kai siunta bus pristatyta į pasirinktą siuntų savitarnos terminalą, gausite SMS žinutę arba el. laišką su PIN kodu siuntai atsiimti.

 • Omniva paštomatai

  Omniva savitarnos siuntų terminalai veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Siuntos į pasirinktą paštomatą pristatomos sekančią darbo dieną. Kai siunta bus pristatyta į pasirinktą paštomatą, gausite SMS pranešimą iš Omniva su šešiaženkliu durelių atidarymo kodu siuntai atsiimti.

Pristatymas į užsienį

Pristatymo kaina 5 eurai

Prekių pristatymas į užsienį vykdomas per Lietuvos paštą. Gaminius pristatome į: Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Islandiją, Ispaniją, Italiją, JAV, Jungtinę Karalystę, Kiprą, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Maltą, Nyderlandus, Norvegiją, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją, Vokietiją.

Paprastai prekės į Europos šalis pristatomos nuo 5 iki 10 darbo dienų bėgyje.

Taip pat įmanomas prekių apmokėjimas per Paypal. Jeigu norite sumokėti per Paypal, susisiekite su mumis elektroniniu paštu.